Wybierz język:

Centrum Stomatologiczne MARGO – o nas

img1

Centrum Stomatologiczne MARGO oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki. Pacjentów przyjmujemy w nowocześnie wyposażonych i klimatyzowanych gabinetach stomatologicznych, położonych w centrum Wrocławia i w odległości 3 km od portu lotniczego.

Stomatologia na wysokim poziomie

Usługi stomatologiczne świadczymy od 2005 roku, dokładając wszelkich starań, aby zapewnić opiekę stomatologiczną na wysokim poziomie i aby w gabinecie panowała przyjazna atmosfera.

Zdajemy sobie sprawę, że zdrowy i piękny uśmiech jest marzeniem każdego człowieka. Jednak – aby cieszyć zdrowymi zębami – nie wystarczy tylko właściwa higiena jamy ustnej, jej uzupełnieniem powinny być systematyczne wizyty u stomatologa. Zapewniamy bezpieczne i bezbolesne leczenie oraz pełen zakres usług stomatologicznych, w ramach którego każdy pacjent otrzyma oczekiwaną pomoc.

Usługi chirurgii stomatologicznej i protetyki

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu chirurgii stomatologicznej i protetyki. Wykonujemy m.in. zabiegi wszczepiania implantów zębowych czy chirurgicznego usunięcia ósemek. Podejmujemy się leczenie kanałowego pod mikroskopem oraz leczenia z zakresu ortodoncji. Oferujemy specjalistyczną pomoc z zakresu innych dyscyplin stomatologii. Dysponujemy tomografem komputerowym 3D i 2D, pozwalającym m.in. na wykonanie zdjęcia panoramicznego zębów. Właścicielem centrum stomatologicznego jest pani doktor Małgorzata Kowalska, posiadająca tytuł specjalisty chirurga stomatologicznego 2. stopnia. Stosując specjalistyczne urządzenia i sprawdzone materiały dentystyczne, pomagamy dzieciom, dorosłym i niepełnosprawnym.

W oczekiwaniu na zabieg oraz w jego trakcie pacjenci relaksują się przy muzyce, w otoczeniu kwiatów i ryb.

Centrum stomatologiczne MARGO jest w pełni dostosowane do obsługi osób niepełnosprawnych i osób zmotoryzowanych. Parking znajduje się przed lokalem NZOZ MARGO.

Wśród nas znajdują się doświadczeni lekarze stomatolodzy oraz profesjonalne, dyplomowane asystentki i higienistki stomatologiczne. Nasz zespół może pochwalić się doświadczeniem w obsłudze pacjentów krajowych i zagranicznych.

Stale pogłębiamy wiedzę na temat leczenia pacjentów, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Zapraszamy do galerii naszych dyplomów i certyfikatów.

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów, stąd Centrum Stomatologicznego MARGO chronione jest przez firmę Solid Security.

Zadbaliśmy także o specjalistyczne – łagodne dla oczu – oświetlenie poprzez wyeliminowanie zjawiska migania (zjawisko stetoskopowe).

W celu zagwarantowania zdrowia pacjentów stosujemy w gabinetach unijne wymogi dotyczące czystości, higieny i sterylizacji.

Akceptujemy rozliczenia gotówkowe, kartą płatniczą i w systemie ratalnym MediRaty.
W trosce o naszych pacjentów poważniejsze zabiegi poprzedzamy specjalistyczną diagnostyką. Dysponujemy pracownią rentgenowską wyposażoną w aparat RTG, tomograf komputerowy, w której wykonujemy punktowe zdjęcia RTG zębów oraz zdjęcia pantomograficzne i trójwymiarowe (3D). Dodatkowo wykonujemy zdjęcia dla ortodoncji (cefalograf).

Prosimy Państwa o telefoniczną rejestrację przed każdą planowaną wizytą. Więcej informacji dotyczących naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.