Wybierz język:

Centrum MARGO – więcej o naszej działalności

img1

Lekarz stomatolog specj. chir. stom. Małgorzata Kowalska – jestem absolwentką Wrocławskiej Akademii Medycznej, gdzie otrzymałam dyplom i tytuł lekarza stomatologa. W roku 1998 przystąpiłam do egzaminu specjalizacyjnego, dzięki czemu uzyskałam uprawnienia pierwszego stopnia specjalizacji w zakresie chirurgii stomatologicznej oraz prawo do używania tytułu lekarz dentysta chirurg stomatologiczny. Egzamin specjalizacyjny pierwszego stopnia zdałam z wyróżnieniem przez Dolnośląską Radę lekarską w 1998 r. W roku 2005 uzyskałam uprawnienia inspektora ochrony radiologicznej typu S w pracowniach stosujących aparaty rentgenowskie w celach medycznych. W roku 2009 uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgia stomatologiczna.
Jako stomatolog specjalista należę do kilku stowarzyszeń naukowych m.in. : PTS – Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego we Wrocławiu oraz Towarzystwa Endodontycznego. Jestem aktywnym członkiem OSIS-EDI – Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.
Od początku swojej kariery zawodowej aktywnie uczestniczę w kongresach naukowych, dzięki czemu na bieżąco zapoznaję się z najnowszymi technikami w leczeniu stomatologicznym, przede wszystkim z zakresu chirurgii, protetyki oraz implantologii. Odbyte liczne kursy specjalizacyjne, szkolenia i sympozja potwierdzają posiadane przeze mnie certyfikaty zamieszczone na stronie www.margo-stomatologia.pl. Wśród warsztatów, kursów i szkoleń, jakie ukończyłam, można wymienić:

-Międzynarodowa Konferencja Naukowo szkoleniowa-,, Estetyka w stomatologii’’
-Konferencja Naukowo szkoleniowa-,, Kompleksowe leczenie stomatologiczne- nowe metody diagnostyki i terapii”
-,, Mosty na włóknach szklanych IPN’’
-,, Estetyka japońska i fińska technologia w nowoczesnej stomatologii’’
-,, Zastosowanie wszczepów Osteoplant w leczeniu różnych form zębowych’’
-Sesja otwarta : New York University College of Dentistry’’
-Forum Implantologiczne: Kontrolowana estetyka I precyzja w implant-protetyce ’’Team Work ’’
-Kongres implantologiczny:,, Leczenie zespołowe w implantologii’’
-Sympozjum Środkowo-Europejskiej Akademii Implantologii (CEIA)’’
-,, Zastosowanie wycisków z poziomu śruby gojącej, przy użyciu skanera wewnątrz ustnego-droga do idealnej, indywidualnej nadbudowy na implantach.
-,, Wkłady, nakłady, mosty + licówki porcelanowe’’
-,, Podstawy diagnostyki i leczenia operacyjnego nowotworów jamy ustnej kości szczęk’’
-,, Złamania oczodołu-rozpoznawanie, różnicowanie i leczenie’’
-,, Współczesne postepowanie diagnostyczne i chirurgiczne w nowotworach głowy i szyi-wybrane zagadnienia’’
-Szkolenie II stopnia,, Lasery w medycynie’’
-,, Metody chirurgiczne w leczeniu chorób przyzębia”
-,,Procera -przygotowanie zębów pod korony cało ceramiczne” 
-Kurs tematyczny i praktyczny I stopnia na temat,, Sterowanej regeneracji tkanek i sterowanej regeneracji kości we współczesnej stomatologii’’
-,, Licówki pełnoceramiczne i wkłady koronowo-korzeniowe’’.
-Szkolenie OSIS-Kierunki dla implantologii i inżynierii tkankowej’’ 
-Kurs protetyczny systemu implantologicznego CAMLOG
-Kongres IX OSIS,, Rekonstrukcja funkcji i estetyki od komórek macierzystych do przeszczepu twarzy’’
-,, Nowoczesna endodoncja-uzbrojonym okiem lekarza praktyka”
-,, Nawigacja komputerowa oraz protokoły postepowania cyfrowego w leczeniu implantologicznym’’
-Sympozjum Środkowo-Europejskiej Akademii Implantologii(CEIA)
-,, Zastosowanie kliniczne GlassBONE w zabiegach okołoimplantologicznych”
-,,Złamania szkieletu czaszkowotwarzowego-ich rozpoznawanie i leczenie”
-,,Etiopatogeneza ,morfologia ,rozpoznawanie ,różnicowanie i leczenie chirurgiczne wrodzonych oraz nabytych wad twarzowo-szczękowo-zgryzowych’’

Dziedziny, w których się specjalizuję, to chirurgia stomatologiczna, implantologia, protetyka. Oferuję leczenie stomatologiczne w swoim NZOZ MARGO Sp.z.o.o we Wrocławiu przy ul. Trawowej 59A. Placówka świadczy pełen zakres leczenia, zapewniając kompleksową opiekę stomatologa.

Usługi na wysokim poziomie

Usługi stomatologiczne świadczymy od 2005 roku, dokładając wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom opiekę na wysokim poziomie i aby w gabinecie panowała przyjazna atmosfera.

Zdajemy sobie sprawę, że zdrowy i piękny uśmiech jest marzeniem każdego człowieka. Jednak – aby cieszyć zdrowymi zębami – nie wystarczy tylko właściwa higiena jamy ustnej. Jej uzupełnieniem powinny być systematyczne wizyty u stomatologa. Zapewniamy bezpieczne i bezbolesne leczenie oraz pełen zakres usług stomatologicznych, w ramach którego każdy pacjent otrzyma oczekiwaną pomoc. Uzupełnieniem kompleksowego leczenia jest drobiazgowa diagnostyka – własna pracownia rentgenowska wyposażona w nowoczesny tomograf komputerowy umożliwia wykonywanie zdjęć punktowych i pantomograficznych w celu ustalenia indywidualnego planu leczenia stomatologicznego lub ortodontycznego.

Przyjazny i nowoczesny gabinet stomatologiczny we Wrocławiu

Pacjentów przyjmujemy w nowocześnie wyposażonych i klimatyzowanych gabinetach stomatologicznych, położonych przy ul. Trawowej we Wrocławiu, w odległości 3 km od portu lotniczego. W oczekiwaniu na zabieg oraz w jego trakcie pacjenci relaksują się przy muzyce, w otoczeniu kwiatów i ryb. Centrum stomatologiczne MARGO jest w pełni dostosowane do obsługi osób niepełnosprawnych i osób zmotoryzowanych. Parking znajduje się przed lokalem NZOZ MARGO.

Wśród nas znajdują się doświadczeni lekarze stomatolodzy oraz profesjonalne, dyplomowane asystentki i higienistki stomatologiczne. Nasz zespół może pochwalić się doświadczeniem w obsłudze pacjentów krajowych i zagranicznych.

Stale pogłębiamy wiedzę na temat leczenia pacjentów, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Zapraszamy do galerii naszych dyplomów i certyfikatów.

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów, stąd Centrum Stomatologicznego MARGO chronione jest przez firmę Solid Security.

Zadbaliśmy także o specjalistyczne – łagodne dla oczu – oświetlenie poprzez wyeliminowanie zjawiska migania (zjawisko stroboskopowe).

W celu zagwarantowania zdrowia pacjentów stosujemy w gabinetach unijne wymogi dotyczące czystości, higieny i sterylizacji.

Akceptujemy rozliczenia gotówkowe, kartą płatniczą i w systemie ratalnym MediRaty.

Prosimy o telefoniczną rejestrację przed każdą planowaną wizytą. Więcej informacji dotyczących naszej oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.